Minimaja "Yarden Sauna"

Unistad oma aeda hubasest saunast, kus lõõgastuda ja nautida hetki sõprade või pere seltsis? Sinu unistus võib nüüd saada reaalsuseks tänu “Yarden Sauna” saunamajale, mis ühendab kvaliteedi ja praktilisuse.

🌿 Yarden Saunamaja 6x3m – Loo Oma Sauna Paradiis Aias! 🧖‍♂️

🏢 Maja Mõõtmed: 6×3 meetrit – Piisavalt suur, et mahutada saunaruum, pesuruum / Wc,  puhkeruum ja isegi väike kööginurk.

🌡️ Tugev Konstruktsioon: Alusraam 100mm on soojustatud 70mm PIR plaadiga, mis tagab suurepärase energiatõhususe. Seinaelemendid on 100 mm paksused ja soojustatud 58 mm ekstrueeritud põhuplaadiga, tagades  suurepärase mikrokliima ja helipidavuse.

🏡 Kvaliteetne Välisvoodrilaudis: Eelnevalt värvitud välisvoodrilaudis on valmistatud tehases parimates tingimustes ning tagab esteetilise ja vastupidava välimuse.

🪟 Kvaliteetsed Aknad ja Uksed: Kõik aknad ja uksed on topeltklaasidega, UV- ja ilmastikukindlad ning hooldusvabad.

🏠 Katusekate ja Siseviimistlus: Katusekattena kasutatakse premium bituumen-katusekatet. Lagi on soojustatud 150mm villaga. Elektrijuhtmestik ja kilp on juba tehases paigaldatud. Saunamajale on võimalik luua kohene vee ja kanalisatsiooni valmidus. Vaja ainult paigaldada wc pott ja dushikabiin.

💡Nutikas valgustus: Majas on nutikas valgustussüsteem läbi mille on võimalik valida meelepärane valgus soe/külm ja sättida valguse tugevust vastavalt vajadusele.

📞 Küsi Pakkumist: Võta meiega ühendust ja küsi pakkumist, et alustada oma saunaprojekti!

🔥Siseviimistlusega maja🔥
Soodushind 12 990+km